Serwis porządkowy

Czystość i higiena w miejscu pracy to jedne z najważniejszych czynników wpływających na komfort pracowników i klientów Państwa firmy. Właśnie dlatego, serwis porządkowy BSCL, podczas wykonywania swoich zadań, stawia przede wszystkim na dokładność i rzetelność.

Wiemy jak ważna jest czystość w Twoim miejscu pracy

Serwis porządkowy BSCL korzysta z najlepszych, dostępnych na rynku środków czystościowych i specjalistycznych maszyn zapewniających najwyższe standardy higieny. Nasze usługi zawsze dopasowujemy do harmonogramu Państwa pracy.

Obiekty biurowe

Czyste meble, zadbany sprzęt RTV, opróżnione kosze na śmieci, podłogi pachnące świeżością... Wszystko to sprawia, że Państwa pracownicy lepiej czują się w swoim miejscu pracy. Nasz personel zadba o najwyższe standardy higieny w biurze.

Magazyny

Utrzymanie porządku w przestrzeni magazynowej pozwala szybko i sprawnie realizować zamówienia Państwa klientów. Wsparcie naszego doświadczonego personelu będzie nieocenioną pomocą dla pracowników magazynów.

Ośrdoki medyczne

Sprzątanie w ośrodkach medycznych wymaga wyjątkowej uważności i postępowania według ściśle określonych procedur. Nasi pracownicy znają je doskonale a nowoczesny sprzęt oraz specjalistyczne środki czystości zapewniają najwyższy poziom dezynfekcji.

Zakłady przemysłowe

Przy sprzątaniu zakładów przemysłowych liczy się przede wszystkim sprawność wykonywanej usługi. Nasi pracownicy zadbają o najwyższe standardy czystości, pracując w taki sposób, aby nie zatrzymywać procesu produkcji choćby na chwilę.

Indywidualnie ustalamy zakres i częstotliwość systemu świadczonych usług

Harmonogram prac serwisu sprzątającego dopasowujemy do Państwa wymagań. Na życzenie klienta możemy go zawsze zmodyfikować i dostosować do aktualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Chętnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

+48 607 039 077
Wyślij wiadomość
Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z BSCL