Ochrona

Zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy to jedno z kluczowych zadań jednostki zarządzającej obsługą nieruchomości. W BSCL identyfikujemy potencjalne zagrożenia, a następnie dopasowujemy do nich najlepsze systemy ochrony.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Każdy budynek jest inny. Właśnie dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do kwestii bezpieczeństwa. Po szczegółowej analizie potencjalnych zagrożeń, nasi eksperci zaproponują Państwu odpowiednio dobrane rozwiązania.

Ochrona stacjonarna

Oferujemy Państwu wsparcie doskonale wyszkolonych pracowników ochrony, którzy zapewnią bezpieczeństwo w siedzibie Państwa firmy. W każdym budynku odpowiednio dopasujemy rozmieszczenie ich posterunków oraz punktów kontroli.

Ochrona niestacjonarna

W sytuacji zagrożenia, pomoc musi nadejść jak najszybciej. Oferowane przez nas systemy ochrony niestacjonarnej zapewniają błyskawiczny czas reagowania. W sytuacji zagrożenia w miejscu pracy, pracownicy ochrony szybko zjawą się na miejscu.

Systemy alarmowe

System alarmowy to alternatywa dla ochrony stacjonarnej, ale i najlepszy sposób na zwiększenie skuteczności jej działań. Dostarczane przez nas rozwiązania bazujące na nowoczesnych technologiach, pozwalają sprawnie wykryć ewentualne zagrożenia.

Systemy monitoringu

Monitoring wizyjny pozwala dokładnie kontrolować teren firmy oraz poszczególne pomieszczenia w budynku. Nowoczesne kamery, które dostarczamy do Państwa siedziby to gwarancja 24-godzinnej ochrony miejsca pracy.

Zadbaj o spokój i komfort

Nowoczesne systemy ochrony dostarczane przez BSCL a także wykwalifikowany personel, zapewnią Państwu odpowiednią pomoc i wsparcie w sytuacji zagrożenia, a także całodobowy nadzór nad powierzonym nam mieniem.

Skontaktuj się z nami

Chętnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

+48 607 039 077
Wyślij wiadomość
Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z BSCL