Alpinistyka

Dostęp linowy to najlepsza alternatywa dla wysięgników, rusztowań, podnośników i platform z których nie zawsze można skorzystać ze względu na ryzyko ingerencji w infrastrukturę obiektu.

Bezpieczeństwo na wysokości

Do prac na wysokości zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim doświadczeniem. Dbamy o to aby podnosili swoje kompetencje podczas kursów i szkoleń zgodnych z najwyższymi standardami Polskiego Związku Alpinizmu.

Mycie dachów

Warunki atmosferyczne sprawiają, że dachy budynków szybko pokrywa rdza, mech i osady. Do ich usuwania stosujemy najwyższej jakości detergenty. Oferujemy też szeroką gamę produktów do konserwacji i impregnacji dachów.

Mycie okien

Techniki linowe to szybki i niezawodny sposób mycia okien na wysokości. Doświadczenie naszych pracowników, atestowany sprzęt i najlepsze środki czystościowe to gwarancja dokładnie wykonanej usługi.

Mycie elewacji

Elewacja budynku to często jego znak rozpoznawczy. Podczas jej oczyszczania dokładnie zapoznajemy się z charakterem danej powierzchni. Dobór właściwych środków czystości zapewnia świeży wygląd i ochronę na kolejne lata.

Usuwanie zagrożeń

Trudny dostęp do niektórych elementów elewacji budynku utrudnia usuwanie niektórych usterek i potencjalnych zagrożeń. Nasi pracownicy będą w stanie szybko dotrzeć do ich źródła i sprawnie rozwiązać problem.

Dla nas nie ma miejsc niedostępnych

Usługi alpinistyczne to najlepsza alternatywa dla prac wysokościowych z wykorzystaniem rusztowań lub podnośników. BSCL gwarantuje najwyższy poziom usług: dosłownie i w przenośni.

Skontaktuj się z nami

Chętnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

+48 607 039 077
Wyślij wiadomość
Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z BSCL