Administracja techniczna

Kontrola stanu technicznego budynku, prace konserwacyjne, naprawy, prowadzenie dokumentacji technicznej... Te czynności nie powinny zaprzątać Ci głowy w drodze po sukces Twojej firmy. BSCL zrobi to wszystko za Ciebie.

Rzetelne zarządzanie nieruchomością

Z największą starannością zadbamy o administrację techniczną siedziby Twojej firmy. Budynki, którymi zarządzamy zawsze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a każda usterka jest naprawiana od razu po jej zdiagnozowaniu.

Kontrola techniczna

Dbamy o to, aby Twoje miejsce pracy było zawsze bezpieczne. Na bieżąco kontrolujemy stan techniczny budynku i dokładnie analizujemy potrzeby remontowe. Sprawujemy nadzór nad pracami konserwacyjnymi, szybko reagując gdy zdarzy się awaria.

Prowadzenie dokumentacji

Powierzając nam księgi obiektu budowlanego i dokumentację techniczną budynku masz pewność, że Twoje miejsce pracy będzie zawsze bezpieczne. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy od wielu lat specjalizują się w prawie budowlanym.

Przeglądy okresowe

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii przeglądów okresowych budynków i instalacji; tych rocznych jak i pięcioletnich. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo w miejscu pracy dlatego dbamy o każdy centymetr powierzonej nam nieruchomości.

Naprawa i konserwacja

Realizowane przez nas regularne prace konserwacyjne minimalizują możliwość wystąpienia usterek. Wszelkich napraw dokonujemy na bieżąco, dbając o cenny czas Twoich pracowników i klientów.

Zawsze o krok przed usterką!

Profesjonalna obsługa administracyjna a także regularne prace konserwacyjne to sprawdzony sposób na stabilną pracę firmy. Wysokie standardy kontroli oraz wsparcie ekspertów sprawią, że każda kontrola nadzoru budowlanego będzie jedynie formalnością.

Skontaktuj się z nami

Chętnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

+48 607 039 077
Wyślij wiadomość
Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z BSCL