Odśnieżanie

Oblodzone chodniki, śnieg zalegający na dachach, czy śnieżne zaspy piętrzące się na podjazdach to najczęstsza przyczyna wypadków do których dochodzi zimą. Pozwól nam zadbać o twoje bezpieczeństwo kiedy temperatury spadną poniżej zera.

Bezpieczna zima z BSCL

Obowiązek odśnieżania posesji i chodników przylegających do nieruchomości należy do ich właścicieli. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów stawiając na sprawdzone rozwiązania w walce ze śniegiem, które zapewnia BSCL.

Odśnieżanie chodników

Zapewniamy kompleksowe usługi odśnieżania chodników i dojść do posesji. Profesjonalne wyposażenie i najwyższej jakości materiały antypoślizgowe, pozwalają naszym pracownikom szybko i skutecznie zabezpieczyć teren Państwa firmy.

Odśnieżanie dróg

W walce z żywiołem liczy się niezawodne i szybkie reagowanie. Właśnie dlatego stawiamy na nowoczesny sprzęt z najwyższej półki. Wśród maszyn, którymi dysponujemy znajdują się nowe pługi i solarki renomowanych firmy.

Odśnieżanie dachów

Dbając o bezpieczeństwo w trakcie zimy, nie można zapominać o tym co niewidoczne. Nasi doświadczeni pracownicy, przeszkoleni do pracy na wysokości, sprawnie i szybko usuną śnieg, sople i nawisy śnieżne zalegające na dachach.

Odśnieżanie parkingów

Zajmujemy się profesjonalnym odśnieżaniem dużych powierzchni terenu, takich jak parkingi, boiska czy place. Po ich sprawnym oczyszczeniu, obszar zabezpieczany jest piaskiem, solą lub dedykowanymi materiałami antypoślizgowymi.

Odśnieżanie powierzchni przemysłowych

Świadczymy kompleksowe usługi związane z odśnieżaniem powierzchni przemysłowych. Podczas usuwania śniegu i lodu na terenie magazynów i hal, nasi pracownicy stosują się do najwyższych norm bezpieczeństwa.

Przygotuj się na zimę

Nie musisz być jak drogowcy, których co roku zaskakuje zima. Już na początku jesieni rozpoczynamy program całodobowego monitoringu warunków meteorologicznych. Dzięki temu, jesteśmy zawsze przygotowani na niezapowiedziane opady śniegu.

Skontaktuj się z nami

Chętnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

+48 607 039 077
Wyślij wiadomość
Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z BSCL