Strony internetowe
Rozwiązania szyte na miarę

Tworząc strony internetowe, od początku patrzymy na nie z perspektywy internautów. W zależności od tego, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki, budować zasięgi lub sprzedawać, twoja witryna powinna opierać się na odpowiednich mechanizmach oddziaływania oraz dopasowanej strategii zarządzania treścią. Zadbamy o to, żeby twój projekt został skrojony na miarę. Pracujemy w oparciu o najnowsze trendy, zarówno na poziomie kodu i treści, jak i oprawy graficznej. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne, już po wdrożeniu projektu.

Jak przebiega proces współpracy?

W 6 etapach
Rozmowa z klientem nt. strony internetowej Wymiana plików dot. strony internetowej Projektowanie doświadczeń użytkownika UX Projektowanie grafiki do strony Kodowanie strony internetowej Publikacja witryny
Etap 1
Rozmowa z Klientem

Aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby, na początku musimy porozmawiać o twoim projekcie. Poznanie jego najdrobniejszych szczegółów pozwoli nam dokładnie przygotować odpowiednią ofertę.

Następny etap

Etap 2
Wymiana plików

Dysponujesz już materiałami, które chciałbyś wykorzystać na swojej stronie internetowej? Masz zdjęcia, teksty, materiały pomocnicze, pliki referencyjne? Świetnie! Dzięki nim nasza praca na pewno będzie przebiegała sprawniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś w całości oddał swój projekt w nasze ręce. Dopilnujemy, żeby wszystko było w stu procentach zgodne z Twoimi potrzebami.

Następny etap

Etap 3
Projektowanie UX

UX to anglojęzyczny skrót od „user experience”, który możemy przetłumaczyć jako całość wrażeń, jakich doświadcza użytkownik korzystający z danej witryny. Na tym etapie zaczyna powstawać wstępny układ Twojej strony internetowej. Dokładnie analizujemy rozmieszczenie poszczególnych elementów witryny i pracujmy nad tym, aby była ona jak najbardziej intuicyjna, przejrzysta i przyjazna użytkownikom.

Następny etap

Etap 4
Projektowanie graficzne

Kiedy szkielet twojej strony jest gotowy, możemy rozpocząć pracę nad jej oprawą graficzną. Na podstawie zebranych wcześniej informacji zaprojektujemy dla ciebie odpowiedni interfejs. Dopilnujemy, żeby wpisywał się on zarówno w identyfikację graficzną Twojej działalności, jak i preferencje konsumentów.

Następny etap

Etap 5
Kodowanie strony internetowej

Kiedy interfejs jest gotowy, możemy wreszcie ożywić Twoją witrynę i rozpocząć kodowanie. Z wcześniejszych koncepcji i opracowań przenosimy ją do realnie działającego kodu, interakcji z użytkownikiem i systemu zarządzania treścią. Zadbamy również o responsywność witryny, dzięki czemu będzie ona poprawnie wyświetlana na urządzeniach mobilnych.

Następny etap

Etap 6
Publikacja strony w internecie

Kiedy Ty będziesz otwierał szampana i przecinał czerwoną wstęgę, my zajmiemy się wszystkim, co wiąże się z publikacją witryny. Zadbamy o twoją domenę oraz bezpieczny serwer. Współpracując z nami masz pewność, że Twoja strona internetowa spełni Twoje potrzeby, a tym samym idealnie wpisze się w oczekiwania klientów.

Zobacz realizacje
Zdecydowany? Wypełnij brief

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu

Strona internetowa D'ART

zobacz projekt

BSCL

zobacz projekt

D-artist

zobacz projekt

Strona firmy Jang

zobacz projekt

moidoktorzy.pl

zobacz projekt

Warsaw Brothers Developer - Strona internetowa

zobacz projekt

Zamowdruki.pl

zobacz projekt

EWA-POL

zobacz projekt

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami
Chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą?
Zaznacz czym jesteś zainteresowany/zainteresowana i wyślij nam swój numer telefonu lub adres email
wizualizacje architektoniczne
wizualizacje produktowe
wirtualne spacery
strony internetowe
pozycjonowanie
Zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności i akceptuję ją.