WIZUALIZACJE VR


Przenieś się do nowego wymiaru rzeczywistości.

Wizualizacja VR to nie tylko wizualizacja, to stworzona na nowo rzeczywistość, naoczna i prawie namacalna. Dzięki prezentacji VR wyróżnisz się z tłumu i przyciągniesz uwagę Klientów niekonwencjonalnością i innowacyjnością.

Przekonaj się naocznie

jak prezentuje się Twój projekt.

Przeniesiemy Twoich Klientów w inny wymiar rzeczywistości.

Zaprezentujemy im projekt w sposób inny niż wszyscy. Dzięki nowoczesnej technologii Twoi Klienci znajdą się w samym środku specjalnie zaprojektowanej przestrzeni. Przeniesiemy ich dosłownie wszędzie, w głąb osiedla mieszkaniowego, na środek przydomowego ogrodu czy do wnętrza mieszkania, oczywiście wszystko na długo przed planowanym ukończeniem inwestycji.

Wizualizacje VR
dla deweloperów

Stworzymy fotorealistyczną wizualizację, z pomocą której Twoi Klienci na długo zapamiętają Twoją ofertę. Wizualizacja VR przeniesie ich w sam środek planowanej inwestycji. Idealnie sprawdzi się podczas trwania targów nieruchomości i w kontaktach bezpośrednich, jako nie tylko przykuwający uwagę gadżet, ale nowoczesne narzędzie do prezentacji Państwa oferty.

Wizualizacje VR
dla producentów

Jesteś producentem wszelkiego rodzaju wyposażenia wnętrz? Z pomocą wizualizacji VR przeniesiesz swoich Klientów do wnętrza, zaaranżowanego według Twoich wymagań. Naocznie przekonają się jak prezentują się Twoje produkty, wszelakie rozwiązania i warianty.

Wizualizacje VR
dla wykańczających dom

Kończysz budowę domu, planujesz remont, ale nie masz pewności jak prezentować się będą materiały wykończeniowe? Masz wątpliwości jak będziesz się czuć w jego wnętrzu? Zastanawiasz się nad kolorem ścian? Z pomocą przychodzi VR. Z jego udziałem przeniesiemy Cię do już wykończonego domu, dzięki czemu z łatwością podejmiesz decyzję w jakim wnętrzu spędzisz najbliższe lata.

Wizualizacje VR
sprzęt

Do prezentacji VR używamy urządzeń znanych i cenionych producentów. Gogle Samsung Gear VR w połączeniu z telefonem Samsung Galaxy S6 daje niesamowicie realne odczucia optyczne. Ten sprzęt nie dość, że w pełni mobilny nie znajdzie sobie równych w odwzorowaniu obrazu i kolorów.

Rozejrzyj się

po naszej ostatniej realizacji

Zobacz inne

realizacje vr